Web Yazılım

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı , yayıncılık , SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

Web Yazılım

EdisMedya Web Yazılım, güçlü, dinamik ve oldukça kalabalık bir çalışma ortamı! Tasarım ekibimizin büyük bir özenle gerçekleştirdiği güçlü web sitelerini profesyonel yazılım ekibimizle çalışan, fonksiyonel ve aktif alanlara dönüştürmeyi seviyoruz. Web yazılım, tasarıma hayat verilen güçlü bir aşama olarak, maksimum özeni, disiplini ve profesyonelliği gerektiriyor.

web yazilim projeleri
Kodlamayı Seviyoruz !

EdisMedya Web Yazılım, yazılım uygulamalarında hem web tabanlı uygulamalar hem de mobil uygulamalar için güçlü ve performansı yüksek çalışmalar yapar. Ekibimiz size ‘’teoride güçlü’’ bir yazılım sunmaz. SEO uzmanlarımız, tasarımcılarımız ve alanında uzman yazılımcılarımız bir araya gelerek, modern arama motoru gerekliliklerine uygun, gelişmiş ve prestijli bir yazılım arka planı sunar. En trend web yazılım teknolojilerine uygun, kullanıcı deneyimi odaklı çalışabilen, hızlı, fonksiyonel ve hatasız web yazılım hizmetleri ile tanışmaya hazır olun.

Neler Yapıyoruz ?

Tasarımları işleyen parçalara dönüştürerek onları kanlı canlı son kullanıcı karşısına çıkarıyoruz. Kolay yönetilebilen, fonksiyonel, üzerinde değişiklik yapılabilen, dinamik web yazılımları ile her zaman modern olanın peşindeyiz!

● Web Tabanlı Uygulamalar: HTTP protokolü aracılığı ile internet bağlantısı kullanılarak erişilebilen her uygulamayı kodluyoruz! Modern, yeni nesil, mümkün olduğunca basit bir kod geçmişi. Performansınızı olumsuz etkileyecek beyaz alanlar, kod kalabalıkları ve işlevselliklerini yitirmiş alanlar yok. Her zaman güçlü ve performans odaklı çalışma biçimi.

● Mobil Uygulamalar: Markanızın yalnızca tasarım ve web yazılım alanlarında değil, mobil uygulama alanında da yüzü olmaya geliyoruz! Farklı işletim sistemleri için geliştirmek ve yayınlamak istediğiniz mobil aplikasyonları bizimle paylaşın. Bize bu aplikasyonların hikayesini anlatın, size mükemmel çalışan kusursuz araçlar sunalım!

● Bayi Yönetim Sistemleri: Yazılım B2C’den ibaret değil! Deneyimli uzmanlarımız B2B yazılıma ihtiyaç duyduğunuz her anda fonksiyonel ve mükemmel çalışan sistemleri yaratır. Bu yaratım süreci firmanızın sektörel ihtiyaçları, bayi sayısı, kontrol altında tutmak istediği değişkenlere bağlı olarak şekillendirilir. Sizlerle yaptığımız toplantılar sonucunda ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları dinler, size baştan aşağı tarafımızca kodlanan özgün bir yönetim sistemi sunarız.

● Web Site Yönetim Panelleri: İyi bir web yazılım hizmeti, sizi durmadan desteğe muhtaç bırakmaz! Bizler, EdisMedya Web Yazılım olarak, web site yönetim panelleri yazılımı hizmetleri ile, web sitenizi kolayca yönetebileceğiniz kullanıcı odaklı, basit arayüzlü ve fonksiyonel alanlar yaratıyoruz. Yönetim panelleri, site içeriklerini girebileceğiniz ya da güncelleyebileceğiniz, site görünümünü kontrol edebileceğiniz çok sayıda alandan oluşur ve mükemmel çalışır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

● Sektörel Servis Yönetim Sistemleri: İşinizi yavaşlatan yönetim süreçlerini bir kenara bırakın. Tek noktadan servis yönetimini uçtan uca kontrol edebileceğiniz gelişmiş yazılımları firmanıza özel olarak tasarlayıp kodlayalım! Nasıl bir yönetime ihtiyacınız var? Ne tür ürünler pazarlıyor, ne tür birimler yönetmek istiyorsunuz? Sizi ofisimizde ağırlayalım! Tüm ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra güçlü bir yönetim sistemi kodlayalım!

● CMS / Blog / E-Ticaret Siteleri: E-ticaret sitenizi dönüşüm odaklı kodluyoruz! İyi bir e-ticaret sitesi sahibi olmak için, öncelikle EdisMedya Web Yazılım ekibinin harikalar yaratmasını bekleyin. Tasarım ekibinin bize yönlendirdiği güçlü görünümleri çalışan bir web sitesine dönüştürecek kodlar ellerimizin arasında! E-ticaret sitelerinin performans odaklı, güçlü ve hızlı çalışmasının satın alma davranışlarını ne kadar çok etkilediğini iyi biliyoruz. Profesyonel ve deneyimli EdisMedya Web Yazılım ekibine güvenmenin tam zamanı!

Neden EdisMedya Web Yazılım?

Heyecanlı ekibimiz bu soruyu çok seviyor! Web yazılım, sistem yazılımı ve panel yazılımı hizmetlerinde neden EdisMedya Web Yazılım? Gelin keşfedelim.

● Hızlı çalışırız: Söz verdiğimiz tarihte teslim sağlamak bizim için önemli. Fakat size mümkün olduğunca yakın bir tarihi sunmayı da önemsiyoruz. Projenizin uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz, sizin için önemli bir girişim olduğunun farkındayız. Sizinle görüşmeye başladığımız günden itibaren tüm gücümüzle üzerinde çalışacağız!

● Modern kodlarız: Tüm dünyada kullanılan en gelişmiş ve modern kodlama trendlerine uygun kodlarız. Bu sayede kullanımı, yönetimi kolay web siteleri, mobil uygulamalar, bayi yönetim sistemleri ve paneller ortaya çıkar. Sizi içinden çıkılamayacak işlerin insafına bırakmaya niyetimiz yok! Her zaman modern olanı kovalamamızın ise bir sebebi var: Pazarda sizi öncü kılmak!

● Deneyimli kodlarız: Her marka ve her proje, kendine has hikayesi, hedef kitlesi ve gereklilikleri ile baştan aşağı ele alınması gereken bir dünyadır. Fakat gerçek deneyimi olan ekipler bu kitleleri anlamak, marka hikayesini kavramak ve kodlamayı mükemmele yakın gerçekleştirmek konusunda harika bir performans gösterirler. Deneyimli ekibimiz, kodlama sürecinde güçlü işler çıkarır.

● Test ederiz: Mükemmele ulaşmadan teslim etmeyiz! EdisMedya Web Yazılım ekibi, oluşturduğu kodlanmış dokümanları ve web sitenizi mükemmel hale getirmeden asla size teslim etmez. Gerçek profesyonellerle çalıştığınızda ortaya çıkan ‘’sürpriz’’ problemlerle uğraşmak zorunda kalmaz ve sitenizi, sisteminizi ya da panelinizi ‘’anahtar teslim’’ kullanmaya başlarsınız.

● Tanışırız: Her kodlama süreci, sizinle tanışmamız ve hazırda olan ya da EdisMedya Web Yazılım ekibi tarafından tasarlanan görünümler ile ilgili görüşlerimizi paylaşmamız ile başlar. Bu sayede karşılıklı iletişimin sağlayabileceği tüm faydaları kullanırız. Web siteniz ya da kodlatmak istediğiniz platformla ilgili ne gibi planlarınız var? Keşfederiz! Neleri var kılmak, neleri işlevsiz bırakmak istiyorsunuz? Not alırız! Ne gibi işlevsel alanlara ihtiyacınız var? Yaratırız! EdisMedya Web Yazılım ekibi, markanızın yeniden inşa sürecinde size destek olacak güçlü bir çalışma disiplinine sahiptir. Sizleri bir adım ileri götürecek tüm panel, web sitesi ve yönetim sistemlerini kusursuz şekilde oluşturmayı ve size sunmayı seviyoruz.

Daha fazlası mı var? Hemen bizi arayın! Sizi ofisimizde ağırlamak ve hikayenizi paylaşmak isteriz. Web Yazılım Ekibimizle projelerinize güçlü bir destek vermek en temel amacımız!

Diğer Hizmetler

Yardım İster Misiniz?
Hemen Arayın!

+90 506 976 10 29

Son Yazılar

EdisMedya

Sıkça Sorulan Sorular

Web site yönetim panellerinden CMS / Blog ve E-ticaret sitelerine, bayi yönetim sistemlerinden mobil uygulamalara, web tabanlı uygulamalardan sektörel servis yönetim panellerine kadar çok sayıda ihtiyacınız için profesyonel ve güçlü yazılımlar üretiyoruz. Sektör fark etmeksizin alanında profesyonellerle ürettiğimiz çalışmalar, modern yazılım trendleri takip edilerek tamamlanıyor.

Elbette! EdisMedya Tasarım Ajansı olarak yaptığımız her web yazılım işinin arkasındayız! Kodlama süreçlerinde bir problem olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten asla kaçınmayın! Uzman ekibimiz problemi hızlı şekilde işleme alır, çözer ve fonksiyonelliği sitenize yeniden kazandırır. Yazılım destek hizmetlerimiz sitenize eklemek istediğiniz ya da sitenizden çıkarmak istediğiniz alanlar için de geçerlidir.

EdisMedya web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir. Tasarım Ajansı, uzmanlardan oluşan bir tasarım ekibine sahip. Dolayısıyla evet, eğer dilerseniz tasarım sürecini de yazılımla birlikte kendi bünyemizde tamamlayabiliriz. Üstelik departmanlarımız birbiri ile etkileşim halinde süreci yöneteceğinden çok daha hızlı, verimli ve hatasız sonuçlar ortaya çıkarmak mümkün hale gelir.

EdisMedya web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir. Tasarım, web yazılım süreçlerinde farklı alanlardaki uzmanları ile bütüncül çalışmalar sunar. Web tasarım hizmetlerimiz sitenizin performansını güçlendirecek şekilde, profesyonel ve hızlı şekilde oluşturulur. Yazılım ve kodlama bakımından arama motorlarının bir web sitesinden tüm beklentilerini biliyor, buna göre çalışıyoruz. Bu doğrultuda size sunacağımız hizmetlerin sitenizin genel sağlığı bakımından çok daha güçlü sonuçlar anlamına geldiğinden eminiz.

Bize projenizin gerekliliklerini ve aciliyet düzeyini bildirin. EdisMedya web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir. Tasarım Ajansı gerektiğinde ‘’roket’’ butonuna basmaktan kaçınmaz. Teslim ettiğimiz her işte kaliteyi maksimum seviyede tutularak en hızlı şekilde çalışırız. Söz verdiğimiz tarihte işi mutlaka teslim ederiz ve disiplinli bir çalışma süreci yönetiriz.

Uzman web yazılımcılar, yazılım mühendisleri işin temelini oluşturuyor. Fakat diğer tüm gereklilikleri de sağladığımızdan emin olmak için ekipler arasında iletişimin gücüne inanıyoruz. Yazılım ekibimiz, tasarım ve SEO ekibimizle sürekli iletişim halinde kalarak süreci yönetiyor.

Elbette. SEO uyumlu bir web sitenin yüksek performans skoruna sahip olması gerektiğini biliyor, Pagespeed metriklerinin en iyi sonuçları çıkarmasını sağlayacak sade bir kod dili üretiyoruz. Bu sayede optimizasyon çalışmalarınız sırasında ekstra olarak kod uyarıları ile karşılaşmıyorsunuz. Bu da çok daha yüksek oranlı bir kullanıcı deneyimi (UX) skoru demek.

EdisMedya web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir. Tasarım olarak sizlere sunduğumuz yazılım hizmetlerinin fiyatları, hizmet kapsamına göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz projenin sayfa sayısı, sayfalar içerisindeki fonksiyonlar, kodlanması gereken alanlar ve benzeri faktörlere göre size özel bir teklif oluşturmamıza izin verin. Merkez ofisimizde görüşmek için can atıyoruz!