Web Tasarım

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı , yayıncılık , SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

Web Tasarım Hizmetleri

Güçlü, özgün, kullanıcı odaklı, prestijli ve her zaman yeni nesil ! EdisMedya olarak bizler, markanızın son kullanıcıya dijital araçlarla ulaşma sürecinde her zaman yanınızdayız! Web tasarım, bir markanın dijital dünyadaki kimliğini ve sesini oluşturur. Profesyonel, kullanıcı deneyimi (UX) odaklı, modern bir arayüze sahip ve teması ile markanın kurumsal profilini pekiştiren tasarımlar, her zaman daha güçlü sonuçlar anlamına gelir.

web tasarim

Gelin bir kahve İçelim!

Marka kimliğinizi bir web tasarımına dökme sürecimizde sizi, kurumsal üslubunuzu tanıyor ve tüm süreci bu üslubu koruyarak en iyi şekilde aktarmak için sürdürüyoruz.

● Renk paletleri mi? Bizim için önemli!

● Marka üslubu mu? Tasarımın temel noktasını oluşturacak!

● Uzun ve kısa vadeli hedefleriniz?

EdisMedya tam da bu yüzden sürdürülebilir tasarımlar sunar!

Web Tasarım Direksiyonunu Bize Bırakın, Sektörünüzle Yarışın!

EdisMedya, sizi harcamak zorunda kalacağınız zaman, emek ve bütçeden korur. Web sitenizin geliştirilme ve tasarım sürecinin tamamı uzman grafik tasarımcılar, UX ve SEO uzmanları tarafından sürdürülürken, size müşterilerinize odaklanma fırsatı kalır.

Ne Yapıyoruz?
Tasarım Geliştiririz!

Bize markanızın hikayesini anlatın! Hizmet kapsamınız, sloganınız ya da logonuz, markanızın sahip olduğu her şey değildir. Bize bunların yanında hikayeleriniz ve üslubunuz da gerek! Gücünüzü, özgün ve markanızın kendine has stilini yansıtan güçlü bir web tasarımıyla sektöre tanıtın.

● Kurgularız: Her web tasarım süreci güçlü bir kurguyu gerektirir. Deneyimli, uzman ve her zaman heyecanlı ekibimiz markanız için güçlü bir kurgu tasarlar. Kurgu aşamasında web siteniz için kuşanılacak teknik araç gereçlerin tamamı belirlenir. Son kullanıcıya en güçlü marka imajı verecek stil için hazırlıklar yapılır.

● Tasarlarız: Hem de büyük bir keyifle! Markanızın hikayesini güçlü bir web sitesine dönüştürmek bizim için büyük bir keyif! EdisMedya, her bir birimin diğerinin işlerini denetlediği yatay hiyerarşiye sahip güçlü bir çalışma disiplini belirler. Bu sayede web tasarım sürecinde tasarlanan her bir parça, diğerleri ile en güçlü entegrasyonu sağlar. Tüm tasarımları web site arayüz geliştirme aşamasında W3C standartlarına uygun şekilde dijital ekrana aktarıyoruz.

● Test ederiz: Bu işin şansa bırakılacak bir yanı yok! Markanızın en görünür sesi web sitenizdir. Sitenizin güçlü bir ekran deneyimi sunduğundan emin oluyoruz. Ekran testleri, kullanım deneyleri ve çok daha fazlası, meydana gelebilecek en ufak bir aksaklığı bile saptamamızı sağlıyor.

Arka Yüz Geliştiririz!

10 yılı aşkın deneyimi ile yalnızca grafik tasarımcıları değil, UX, SEO ve dijital pazarlama uzmanlarını da bünyesinde barındıran EdisMedya, mükemmel için çalışır. Arka yüz geliştirme sitenizin performansını da yakından etkiler. Performans, sitenizin hem kullanıcının hem de arama motorlarının gözünde daha güçlü bir profile sahip olması anlamına gelir.

● Entegre ediyoruz: Her şey birbiri ile mükemmel çalışan modüler bir yapı oluşturmalı! Web sitenizin akışında sorunsuz, uyumlu ve profesyonel görünümü garanti ediyoruz. Bunun için iki aşamamız var: gelişmiş dijital araçlarla ve manuel olarak tasarımın entegrasyon analizini yapıyoruz. Tamamladığımıza inandığımız her parçayı mutlaka teste tabi tutuyoruz. Gözden kaçan hatalara yer yok!

● Buluşuyoruz! Tamamlanan bir tasarım, yalnızca markanın kendini yansıtabildiği bir tasarımdır. Yönetim paneli tasarımının da gerçekleşmesi ile sizi ya da marka temsilcinizi ofisimizde ağırlamak isteriz. Web tasarım sunumunu detaylı olarak gerçekleştirir, sorularınızı alı ve geliştirme isteklerinizi ekibimizle paylaşırız.

Maceraya Hazır Mıyız?

Artık web site tasarımınız hazır! Tasarımınızda aşağıdaki alanların tamamı sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra yayına alınır:

● Marka kimliğini pekiştirecek renkler,

● Hem işlevi hem de estetik görünümü mükemmel şekilde tasarlanan buton ve form alanları,

● Güçlü, entegre ve profesyonel duran sayfa akışları,

● Talep ettiğiniz her alan ve işlemin web sitesinin geri kalanı ile mükemmel uyumu.

Önce İçerikleri Gireriz: Web sitenizin sabit içeriklerinin tasarıma giydirilmesi ve bu giydirme sonrasında ortaya çıkabilecek ufak tefek hataların giderilmesi gerekir. EdisMedya, yeni nesil kullanıcı odaklı anlayışı ile adım adım ilerler! Web tasarımınız kusursuz olana kadar tasarım yayına alınmaz.

Artık her şey tamamsa, maceraya da hazırız demektir!

Her Zaman Yanınızdayız!

EdisMedya olarak bizler, markaların güçlenme ve gücünü güçlü bir web sitesi ile ifade etme maceralarında her zaman buradayız! Talepleriniz mi var? Mutlaka bizimle iletişime geçin! Alanında uzman tasarım ve pazarlama ekibi, sonuçları kusursuz hale getirmek için sizlere destek sağlamaya her zaman hazır.

Neden EdisMedya?

Bu soruyu yanıtlamayı çok seviyoruz! EdisMedya, markanızın kurumsal dijital kimliğini oluşturma aşamalarının her birinde gerçek profesyonellerle muhatap olmanızı sağlar. Güven, alan hakimiyeti, profesyonel güç ve her zaman güçlü sonuçlar. Bizi biz yapan değerlerin en büyüğünü, markanızı memnun etmek oluşturuyor. Bu yüzden bizim için her yeni web tasarım süreci, yeni bir hikaye ile tanıştığımız dinamik bir süreç.

● EdisMedya, rakip ve sektör analizi gerçekleştirir. Sektördeki en güçlü rakiplerinizin stili, marka profilleri ve web siteleri teker teker incelenir. Rekabet gücü yüksek ve sektöre iddialı şekilde girebilecek bir web tasarımı garanti altına alınmış olur.

● EdisMedya özgün tasarlar. Fakat artık bunu söyleme gereği bile duymuyoruz! Çünkü tersi düşünülemez, öyle değil mi?

● EdisMedya dinamik tasarlar. Modüler, dinamik, yönetmesi ve üzerinde değişiklikler yapması kolay, en yeni teknolojiler ve tasarım anlayışları kullanılarak oluşturulmuş güçlü sonuçlar. Ankara’da web tasarım hizmetlerimizle tüm markalara hitap ediyoruz!

● EdisMedya performanslı tasarlar. Sitenizin performansı, aynı zamanda tasarımın doğru bir fonksiyonel sıra ile birbirine bağlanan butonları, sayfaları ve grafik dosyaları ile yakından ilişkilidir. Güçlü bir performans, güçlü bir SEO ve daha fazla potansiyel müşteri ile tanışmak demek. Bunu biliyoruz! Alanında uzman ekibimiz size her açıdan güçlü bir web tasarımı sunar.

● EdisMedya kullanıcı deneyimi odaklı çalışır. Kolayca seçilen butonlar, ilgi çekici bilgilendirici alanlar, son kullanıcıyı yönlendiren ipuçları. Okunabilirlik, takip edilebilirlik açısından sorunsuzca çalışan güçlü arayüz tasarımı. Mükemmel bir entegrasyonla tıkır tıkır çalışan arka yüz fonksiyonları. EdisMedya, son kullanıcının mükemmel bir web gezinme deneyimi yaşamasını garanti altına alır. Bu sayede web siteniz her zaman güçlü, yenilikçi ve prestijli dijital profiliniz haline gelir.

Diğer Hizmetler

Yardım İster Misiniz?
Hemen Arayın!

+90 506 976 10 29

Son Yazılar

EdisMedya

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette! EdisMedya, hazır şablonlar halinde web tasarım modülleri sunmaz. Bunun yerine, sunulan tasarım çalışmalarının tamamı markanızın, hedef kitlenizin ve ürün / hizmetlerinizin yapısına göre özel olarak kurgulanır. Tamamen özgün, kişiselleştirilmiş, kurumsal ve profesyonel tasarımlardan yararlanmış olursunuz.

EdisMedya olarak paket hizmetler tanıtmaktan kaçınıyoruz. Çünkü her bir marka ya da web projesinin farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz. Web tasarım fiyatları, yönetim panelinde ihtiyaç duyduğunuz özellikler, sitenizdeki sayfa sayısı, dil seçeneği sayısı ve diğer bazı faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzman, heyecanlı ve her zaman hizmet sağlamaya hazır bir ekip! Ekibimizde bütüncül çalışmalar yapabilmek adına grafik tasarımcıları, web tasarımcıları, SEO uzmanlarını ve pazarlama uzmanlarını bir arada bulunduruyoruz. Bu sayede ürettiğimiz her bir tasarımın arama motoru kriterlerinden pazarlama ilkelerine kadar çok sayıda temel kurala uyum sağlaması mümkün oluyor.

Elbette! EdisMedya alanında uzman yazılım mühendislerinden oluşan güçlü bir kodlama ekibi var. Dilerseniz tasarım ve kodlama ekibimiz birlikte çalışarak tek elden, güçlü ve kusursuz bir sonuç ortaya çıkarabilir.

Yapıyor ve yaptığımız işlerle gurur duyuyoruz! E-ticaret siteleri, hitap ettikleri kullanıcı kitlesi ve satış amaçları itibariyle ekstra güçlü bir tasarım gerektirirler. Tasarımın her bir detayı, kullanıcıyı satın alma davranışına teşvik edecek bir kullanıcı deneyimi (UX) sunmalıdır. Bunun izin pazarlama uzmanlarımız ve grafik tasarımcılarımız birlikte çalışıyor, güçlü pazar alanları yaratıyorlar.

Tabi ki! İlter Web Tasarım Ajansı, yalnızca kurumsal firmalar, e-ticaret siteleri ve markalar için değil, sizin için de çalışır! Bize web sitesi kurma amacınızdan söz edin, size maksimum dönüşüm odaklı, prestijli ve isminizi bir marka değerine dönüştürecek bir web sitesi tasarlayalım. Kişisel isimlerin markalaştığı yeni dijital dünyada, insanları etkilemenin en iyi yolu web siteniz olacak.

Tersini düşünemiyoruz! İlter Web Tasarım olarak tüm web sitesi tasarımlarımız yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olarak tamamlanır. Bu hem SEO süreçleri hem de kullanıcı deneyi (UX) için oldukça önemli bir parametre. Bu yüzden modern ve güçlü tekniklerle çalışıyoruz. Web sitenizi tüm mobil cihazlardan ve bilgisayarlardan erişilebilir ve interaktif şekilde kullanılabilir kılıyoruz!

Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için Web tasarım çalışmamızı tamamladıktan sonra, farklı bir yazılım ekibi ile çalışıyorsanız onlarla bizzat iletişime geçiyor ve onların yöneltmek istedikleri soruları yanıtlıyoruz. Ortaya çıkan son iş bizim için de çok değerli. Ayrıca, soru, sorun ya da değişiklik isteklerinizi değerlendiriyor ve size teşekkürlü bir müşteri hizmetleri desteği sağlıyoruz.

Elbette. Bize tasarım ihtiyacınızın ne olduğunu anlatın, size en profesyonel çözümleri sunalım. Üstelik markanız için özelleşen seçeneklerle. Landing page, site yönetim paneli, iş yönetim sistemleri ve çok daha fazlası için uzman web tasarımcılarımızla güçlü işler üretiyoruz.

Evet, SSL sertifikası ile kişisel verileri tamamen koruyoruz. Bu sayede hem daha güvenli bir marka imajına sahip oluyorsunuz, hem de SEO gerekliliklerini yerine getiren bir tasarım ortaya çıkıyor. Daha fazlasını keşfetmek için bizimle iletişime geçin.

Elbette! Sosyal bir marka olarak tweet’lerinizi, Instagram postlarınızı ve Facebook paylaşımlarınızı en estetik şekilde web sitenize entegre ediyoruz.