SEO Danışmanlığı

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

SEO Danışmanlığı

Arama motorlarının dünyasında yalnızca güncel olana ve güncel kalabilene yer var! EdisMedya SEO Danışmanlığı ekibi ile projelerinizin değerini arama motorlarında yükseltin ve daha geniş kitlelere ulaşın.

Dijitalleşme sürecine yeni giren bir marka mısınız, yoksa uzun yıllardır web dünyasında gücü elinde tutan bir web sitesi mi? Unutmayın, sektörün ‘’dev’’lerinin bile SEO’ya ihtiyacı var!

Biz Bu İşi Biliyoruz!

Arama motoru optimizasyonu (SEO) süreçleriniz için gerekli stratejileri üretiyor, adım adım organik sonuçlar yaratacak şekilde onları uyguluyor ve size ilerlememizi raporlar halinde sunuyoruz. Daha güçlü, daha görünür ve yüksek dönüşüm odaklı web sitelerine ulaşmanızı sağlamayı seviyoruz!

1
Güçlü Bir SEO Süreci Markanıza Neler Katar?

Profesyoneller tarafından yönetilen bir SEO süreci deneyimlemeye hazır mısınız? EdisMedya SEO Danışmanlığı hizmeti, web sitenizin arama motorları üzerindeki görünürlüğünü arttırır ve hedef kitlenize ulaşma yolunda size organik bir güç kazandırır. Organik güç: zamanla daha az bütçe kullanarak bile daha üst sıralarda olma şansı, hedef kitlenize rakiplerinizden önce ulaşma şansı ve elbette marka tanınırlığı.

● Görünürlük: EdisMedya SEO danışmanları, Google’da daha üst sıralara çıkmanın organik yollarını bulur! Planlı sonuçlar, kategorize edilerek sürdürülen çalışma süreçleri ve kitle hedefleme odaklı olarak gerçekleşen çalışmalar. Markanızı görünür kılın!

● Yüksek dönüşüm: Güçlü bir SEO stratejisi 2021’de nasıl oluşturulur? EdisMedya SEO danışmanları, yalnızca web site trafiğini değil, dönüşüm oranlarını da arttıracak UX temelli bir SEO süreci yönetirler. Daha güçlü, daha iddialı.

● Tasarruf: Organik güç kazanmanızı sağlayacak SEO stratejileri, zamanla ücretli reklamlara ödemek zorunda olduğunuz bütçeyi küçültmenizi sağlar. Daha uzun vadeli mükemmel sonuçlar SEO ile mümkün!

EdisMedya SEO Danışmanları, Rakiplerinizi Analiz Eder

Ofisimiz aynı zamanda güçlü bir analiz merkezi! Markanızla ile ilgili sizinle görüşmeden önce ve görüştükten sonra, yaptığımız detaylı rakip ve sektör analizleri ile sektörü keşfe çıkıyoruz. En güçlü rakiplerinizi, sektördeki güncel rekabeti, sektördeki trendleri belirliyor, bunları size bir rapor halinde sunuyoruz. Rakipleriniz, arama motorlarında daha yukarıda gözükmek adına yarıştığınız web siteleridir. Bu web sitelerinin ‘’ciğerini bilmek’’, sizi daha güçlü, hazırlıklı ve elbette rekabetçi kılacak!

EdisMedya SEO Danışmanları, Anahtar Kelimeleri Belirler

Bir markanın SEO yönetimi dinamik bir süreçtir. Google’ın ve diğer arama motorlarının güncellenen gereksinimleri ile web sitenizin istatistikleri, proaktif şekilde yeni çözümlerin üretildiği bir çalışma ortamı gerektirir. Anahtar kelimeleri de bu proaktif sürecin gereklilikleri çerçevesinde özenle belirleriz. Anahtar kelime belirlerken;

● Ezberci davranmak yok! Markanızın ilgili süreçte ihtiyaç duyduğu aranma hacimlerine sahip olan anahtar kelimelerle güçlü bir başlangıç yaparız. Unutmayın: En iyi anahtar kelime rekabeti en yüksek olan anahtar kelime değildir! Uzun kuyruklu, yerel hacmi yüksek ve niche anahtar kelimelerle kimsenin göremediğini görürüz!

● Hedefleri adım adım büyütmeye doğru! Daha düşük hacimli anahtar kelimelerle başlayarak sitenizin otoritesini organik olarak yükselttikten sonra, sıra daha yüksek rekabet oranına sahip hacmi büyük anahtar kelimelere gelir. Güçlü SEO alt yapısı ile bu savaşa hazırlanmış web siteniz artık bunların da üstesinden gelebilir!

EdisMedya SEO Danışmanları, Düzenli SEO & Sıralama & İçerik Raporları Sunar

● Markanız için ayırdığınız bütçenin nereye harcandığını ve ne gibi katkılar sağladığı kalem kalem bilmenizi önemsiyoruz! Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz toplantılar sayesinde detaylı bir raporlama ve sunum süreci yönetiyoruz. Alanında uzman EdisMedya SEO danışmanları;

● SEO analizi sunar: En güçlü dijital araçların kullanımı ile gerçekleştirilen SEO skor analizleri aylık olarak sizinle paylaşılır. Sitenizin gelişimini takip etmek, yeni atılımlar için önümüzdeki ay boyunca alınacak aksiyonlardan haberdar olmak işte bu kadar basit.

● Sıralama analizi sunar: Yapılan güçlü SEO çalışmalarından sonra belirlenen anahtar kelimelerdeki sıralama takibiniz ve index alma oranlarınız EdisMedya SEO Danışmanları tarafından teker teker takip edilir. Anahtar kelimelerin arama motoru sıralamalarındaki performansına dayalı grafikler ve posterler hazırlanır. Sizlere detaylı sunumlar gerçekleştirilir ve sürece hakim olmanız sağlanır.

● İçerik analizi sunar: Web sitenizde mevcut olan içeriklerin SEO skorlarının analiz edilmesi ve size sunumu sağlanır. Uzmanlarımızın gerekli gördükleri takdirde içerik pazarlama konusunda bizlere destek sağlayan partner ajanslardan içerik talep ederiz. Yüzde yüz SEO uyumlu, kullanıcı odaklı ve yeni nesil içerik pazarlama kriterlerine uygun metinlerle web sitenizin dilini yeniden oluşturur ve size tüm bu çalışmaların SEO’ya olan katkısını güçlü grafiklerle sunarız.

Dönüşüm Oranlarınızı Roketleyin!

EdisMedya SEO Danışmanları, yalnızca ‘’arama motorlarında daha yüksek sıralara çıkmanızı’’ değil, bu sıralamaların yararını görmenizi önemser. Satın alma, form doldurma, yorum bırakma, linke tıklama oranlarının maksimize edildiği yüksek dönüşüm, ancak UX temelli olarak çalışan uzmanlar tarafından sağlanabilir. Kullanıcı deneyimini maksimize edecek yeni nesil öneriler, çalışma planı ve multidisipliner yaklaşım EdisMedya SEO Danışmanlık hizmeti ile mümkün.

Gelin, hemen tanışalım! Markanızı yakından tanımak, güçlü bir SEO stratejisi oluşturma sürecinde attığımız ilk adım olarak. Profesyonel bir partnerlik ve adım adım ilerleme için EdisMedya SEO Danışmanlarını tercih edin!

Diğer Hizmetler

Yardım İster Misiniz?
Hemen Arayın!

+90 506 976 10 29

Son Yazılar

EdisMedya

Sıkça Sorulan Sorular

EdisMedya Tasarım SEO uzmanları olarak site içi SEO, site dışı SEO ve teknik SEO alanlarında size profesyonel destek sunuyor, tüm süreci tek elden yönetiyoruz. Üstelik süreç yönetimi sırasında sizin için neler yaptığımızı düzenli olarak size raporlar halinde sunuyor, bu sayede bütçeniz üzerinde kontrolü elinize almanıza olanak tanıyoruz.

Arama motorlarının SERP sıralama algoritmalarını çözen, modern SEO gereksinimleri doğrultusunda tamamen organik yöntemlerle optimizasyon çalışmalarını sürdüren, proaktif stratejiler üreterek bütçeyi en iyi şekilde kullanan deneyimli ve profesyonel bir ekibiz. SEO’nun site içi ve site dışı çalışmaların ortak bir ürünü olduğunu biliyor, kapsamlı çalışmalarımızda arama motorlarının gözündeki prestijinizi adım adım yükseltiyoruz. Üstelik tüm çalışmalarımızı ve markanızın gelişim sürecini raporlar halinde size sunarak süreç takibini mümkün kılıyoruz.

Birini tercih etmek zorunda değilsiniz! Arama motoru optimizasyonu, web sitenizin uzun soluklu çalışmalar ile otoritesinin artması, ilgili anahtar kelimelerde sıralamasının iyileşmesi anlamına gelir. Sonuç alabilmek için uzun süre çalışmak gerekir ve sonuçlar uzun soluklu olarak deneyimlenir. SEM ise ‘’arama motoru pazarlaması’’ olarak adlandırılır ve bir reklam stratejisidir. İnorganik olarak belirli anahtar kelimelerde ‘’ücretini ödediğiniz sürece’’ daha üst sıralarda görünmenizi sağlayan SEM, marka tanınırlığı ve trafik bakımından size destek olur. Fakat kalıcı ve uzun vadeli sonuçları SEO ile elde edersiniz. İlter Web Tasarım Ajansı, gerektiğinde SEO süreçlerini SEM stratejileri ile de destekler.

Web siteniz var oldukça SEO çalışmalarına ihtiyaç duyar. Sürekli hareketli bir pazar alanı olan internette, arama motorları en güncel olanın, hatasız olanın ve en yüksek kullanıcı deneyimi sunanın peşindedir. SEO çalışmaları, sektörünüzde rakip sitelerle sürekli olarak yüksek bir rekabet bir rekabet gücü ile yarışmanızı sağlar. Sizin SEO çalışmalarını bırakmanız, SERP sıralamanızı çalışmalara devam eden bir web sitesine bir süre sonra bırakmanız anlamına gelecektir. Dahası, Google, sunduğu hizmetler ve paylaştığı içerikler bakımından en güncel olanı öne çıkarmayı tercih eder. Güncelliğinizi korumak da optimizasyon çalışmaları gerçekleştirmenize ve içerik üretimini devam ettirmenize bağlıdır.

Güçlü bir SEO çalışması doğru dijital pazarlama araçları ile desteklendiğinde mükemmel sonuçlar yaratır. Optimizasyon sürecinde sitenizin performansından sunduğu kullanıcı deneyimine (UX) kadar her detayı güçlendiriyoruz. Bu güçlendirme süreci, web sitenize giren kullanıcının beklediğiniz dönüşümü gösterme ihtimalini arttırıyor: Teknik SEO ile daha hızlı web sayfaları, düşük yüklenme süreleri; site içi SEO ile kullanıcı dostu tasarım, mobil uyumlu (responsive) kullanıcı alanları. Tamamen dönüşüm odaklı ek hizmetler almak için bizimle iletişime geçin. İlter Web Tasarım Ajansı, ziyaretçilerinizin tam olarak hangi adımda dönüşümden vazgeçtiğini analiz eder ve o noktaları optimize eder. Hedef odaklı güçlü çalışmalar.

EdisMedya Tasarım Ajansı olarak işimizi hiçbir zaman şansa bırakmıyoruz. Bizimle çalışmaya başladığınız ilk günden itibaren dijitalleşme sürecinizde rakibiniz olan marka ve web sitelerinin tamamını tarıyor, kullanıcı analizinizi gerçekleştiriyoruz. Hali hazırda bulunan anahtar kelimeler arasından çalışma sürecimiz için doğru hacimde olan seçeneklerle optimizasyona başlıyor, güçlendikçe proaktif olarak stratejileri yeniden üretiyoruz. Uzmanlarımız sektörünüzdeki anahtar kelimelerin semantik niche versiyonlarını buluyor ve bu sayede ek bir trafik kaynağı elde etmenize olanak tanıyor. Mükemmel sonuçlar için en güçlü, güncel ve trend dijital araçları kullanıyoruz.