Grafik Tasarım

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

Grafik Tasarım

EdisMedya Grafik Tasarım ekibi, özgün, modern, yeni nesil, çarpıcı ve heyecanlı görünümlerle reklam kampanyalarınızı, web sitelerinizi, basılı materyallerinizi ve marka kimliğinizi üretir ve güçlendirir. Renklerin, şekillerin ve gelişmiş dijital araçların gücünü kullanarak, yaratıcılığımızdan ilham alıyoruz! Markalaşma yolunda güçlü bir profil oluşturarak sizi yansıtan bir hizmet portfolyosu yaratma turma sürecinde yanınızdayız!

EdisMedya Grafik Tasarım Ekibi Ne Sunuyor?

Heyecanlı, coşku dolu ve yaratmaktan keyif alan grafik tasarım ekibimizle, markanızın sahip olmasını dilediğiniz değer, aura ve profili dinliyor; bunlara en uygun güçlü tasarımlar oluşturuyoruz.

grafik tasarim
Kurumsal Logo Tasarımı

EdisMedya Grafik Tasarım, markanızı ve hizmetlerinizi en özgün, güçlü ve ilgi çekici kılacak logoyu tasarlar. Bize anlatın! Hikayeniz, ilgi çekici bulduğunuz logo tipleri ve markanız için yaratmak istediğiniz aura, grafik tasarımcılarımıza ilham verecek. Sizi siz yapan soyut değerlerin grafiksel temsillerini oluştururken, onları özel bir imgesel harmoni halinde bir araya getiriyoruz. Size logonuzu soracaklar!

Kartvizit Tasarımı

Hizmetlerinizi sunduğunuz markanız, ofisiniz ya da ajansınız, kendini kullanıcılara verdiğiniz kartvizit ile hatırlatsın! Şık tasarımlı, yüksek kaliteli ve marka prestijinizi pekiştiren grafik tasarımları ile basıma hazır işler üretiyoruz. Şahsi ve kurumsal kartvizitlerin istikrarlı bir marka kimliğine sahip olması için pazarlama ekibimizle grafik ekibimiz birlikte çalışır. Ortaya her bakımdan çarpıcı, yüksek dönüşümlü sonuçlar çıkar.

Broşür, Poster, Afiş Tasarımı

Basılı materyal tasarımı için gerçek uzmanlarla çalışın! En gelişmiş dijital araçları ve modern tasarım trendlerini takip ederek markanızın genç, dinamik ve havalı yüzünü oluşturuyoruz. Ürün ve hizmetlerinizi tanıtan, marka bilinirliğinizi arttıran broşür, poster ve afiş tasarımlarını özenle tamamlıyoruz.

E-Bülten Tasarımları

Marka ve müşteri arasındaki sadakat ilişkisini güçlendiren e-bülten çalışmaları güçlü bir dijital kimlik oluşturma sürecinin anahtarıdır. E-bültenler için oluşturduğunuz tasarımlar, takipçilerinizin yeni nesil ürün ve hizmetlerinizden haberdar olmasını ve sizi hatırlamasını sağlar. İzin verin markanızı potansiyel tüketicilerinize en etkileyici şekilde hatırlatalım! E-Bülten tasarımlarında markanızı ifade eden renkler ve size has stiller geniş bir alanda en doğru kombinasyonlarla kullanılır ve estetik, prestijinizi yansıtan sonuçlar elde edilir.

Grafik Tasarım Hizmetleriyle EdisMedya Web Tasarım Neler Sunar?

Güncel trendleri her zaman takip ediyor ve markanıza en genç, dinamik kimliği kazandıracak tasarımlar üretiyoruz. Güçlü bir grafik tasarım, güçlü bir pazarlama aracıdır. Bu yüzden EdisMedya Web Tasarım ve Grafik Tasarım alanındaki çalışma arkadaşlarımız, bulunduğunuz sektörün analizini gerçekleştirerek marka kimliğinizi diğerlerinden farklı kılacak nüansları yaratır. Bu nüanslar, size prestij yönetiminden satış iknasına, sadakat bağı yönetiminden marka tanınırlığına kadar çok sayıda süreçte destek olur.

● Özgün çalışırız: Özgünlük, yalnızca kopya içerik üretmemek anlamına gelmez. Ortaya çıkan işin her noktası ile kendine has ve markanızı kurumsal olarak temsil eden güçlü bir ruhu olmasını da önemsiyoruz. Birbirine benzeyen ve ilgi çekmeyi çoktan bırakmış grafik tasarımlarından uzakta kalın!

● Marka tanınırlığı yaratın: Logonuzun, broşürlerinizin, e-bültenlerinizin ve diğer yayın araçlarınızın benzer bir tema, renk paleti ve stil ile ortak bir marka kimliği yarattığını hayal edin. İnsanlar bu kimlik ile ilgili yakaladıkları ufak ipuçları aracılığı ile markanızı hatırlayacaklar. Güçlü bir marka tanınırlığı yaratmak, tüm detaylarda sahip olduğunuz tasarımsal kimlikten parçalar barındırmak anlamına gelir. EdisMedya Grafik Tasarım ekibi tüm bu süreçte en iyisini hedefler.

● Modern ve genç çalışırız: Çağın trendlerine ayak uyduruyor, trendleri yaratıyoruz! En gelişmiş dijital grafik tasarım araçları ile modern pazarlama alışkanlıklarına uygun ve markanızı dinamik gösterecek ürünler üretiyoruz. Markanızı dijital ve basılı dünyada görünür kılmak için ihtiyacınız olan tüm grafik tasarımlar için bizimle iletişime geçin.

EdisMedya Grafik Tasarım Uzmanları, Ne İstediğinizi Anlar ve Üretir

Bir marka ile grafik tasarımcı arasında profesyonellik ve deneyim ile köprü kurulabilir. Alanında uzman EdisMedya Grafik Tasarım çalışanları, yeni nesil, güçlü ve her zaman modern tasarımlar yaparken, öncelikle sizi dinler.

1. Nasıl bir tasarım üslubu hayal ediyorsunuz?
2. Markanıza kimleri / hangi stilleri rakip olarak görüyorsunuz?
3. Bu tasarımdan beklentiniz ne?

Uzmanlarımız sizinle gerçekleştirdikleri toplantıda sizinle aynı dili konuşur, beklentilerini anlar ve üretim sürecini beklentilerinizin de üzerinde gerçekleştirmeyi amaçlar. Profesyonel ve karşılıklı iletişim halinde, verimli bir süreç yönetimi gerçekleşir.

Diğer Hizmetler

Yardım İster Misiniz?
Hemen Arayın!

+90 506 976 10 29

Son Yazılar

EdisMedya

Sıkça Sorulan Sorular

EdisMedya Tasarım Ajansı’nın uzman grafik tasarım ekibi hem dijital ortamda hem de basılı olarak kullanabileceğiniz profesyonel ürünler üretir. Kurumsal logo tasarımından kartvizit tasarımına, broşür, poster ve afiş tasarımından e-bülten tasarımlarına kadar oldukça geniş bir kapsamda hizmet sağlıyoruz.

Marka prestijinizin yüksek olabilmesi için, markanızı temsil eden her bir reklam, grafik, logo ya da kampanya tanıtımı tamamen özgün olmak zorunda. İlter Web Tasarım Ajansı, grafik tasarım üretimi yaparken marka prestijinizi de korur. Pazarlama uzmanlarıyla çalışan tasarım uzmanları hem etkileyici ve yenilikçi hem de yaratıcı ve tamamen özgün ürünler ortaya çıkarırlar. Bu sayede bir kampanya tasarımı hem satış oranlarınızı arttırır hem de piyasa değerinizi.

Logonuz, markanıza bir kimlik kazandırarak onu müşterilerinize, rakiplerinize ve sektörün kalanına tanıtır. Bu yüzden sizin hizmet prensiplerinizi, kurumsal disiplininizi ve yaratıcı bakış açınızı yansıtabileceğiniz güçlü bir tasarıma sahip olmanız çok önemli. Bunu göz önünde bulundurarak, logo tasarımına sabit bir fiyat biçmekten kaçınıyoruz. Bizimle iletişime geçin, görüşelim ve markanızın gücünü özgün ve yaratıcı bir logoda yoğunlaştıralım.

Elbette! Kartvizitlerinizden broşürlerinize, billboard’ları süsleyecek büyük çaplı reklam tasarımlarınızdan afişlerinize kadar tüm basılı materyalleriniz için grafik tasarım yapıyoruz. Bizimle hedeflerinizi ve tasarımla birlikte elde etmek istediğiniz sonuçları paylaşın. Nokta atışı çalışmalar ve kitle hedefleme sonucu üretilmiş detaylar ile siz neyi isterseniz onu üreteceğiz.

Grafik tasarım hizmetleri, kimi zaman marka prestijinizi ve profesyonelliğinizi görünür kılmak, kimi zaman tanınırlığınızı arttırmak kimi zaman ise satış oranlarınızı yükseltmek amacıyla alınabilir. Bizler, hedef kitlenize odaklı geliştirdiğimiz pazarlama tasarımlarında, satış oranlarınızı maksimize etmenizi hedefleriz. Güçlü grafik tasarım çalışmaları, diğer pazarlama ve optimizasyon süreçleri ile bir araya geldiğinde yükselen grafikler elde edeceğinize eminiz.

Grafik tasarım çalışmalarının öncesinde sizinle ya da marka temsilcinizle detaylı görüşmeler yapıyoruz. Talep ettiğiniz çalışmanın stili ve amacı ile ilgili aldığımız detaylı bilgiler, sizi anlamamızı ve ortaya mükemmel bir iş çıkarmamızı kolaylaştırıyor. Çalışmalarımızı size birkaç farklı renk, font ve stil alternatifi ile iletiyoruz. Yine de çalışmanın sonunda değişmesini, eklenmesini ya da çıkarılmasını istediğiniz tüm noktaları bize iletebilirsiniz. Ekibimizle talepleriniz üzerinde çalışmak için can atıyoruz!

Çünkü üretiyor ve üretmeyi seviyoruz! Ajansımızı oluşturan ekiplerin tümü, pazarlama ve marka inşası alanında uzman ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Dolayısıyla ürettiğimiz her çalışma hem estetik bakımdan doygun hem de pazardaki amacına ulaşmasını bilen görünümler anlamına geliyor.