E-Ticaret

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı , yayıncılık , SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

E-Ticaret

E-Ticaret Marka prestijinizi güçlendirmek, satışlarınızı arttırmak ve dönüşüm oranlarınızı birkaç katına çıkarmak sandığınız kadar zor olmayabilir.

EdisMedya Web Tasarım İle hepsi mümkün!

E-ticaret siteleriniz için uzmanlaşmış EdisMedya Web Tasarım ekibimiz, anahtar teslim e-ticaret paketleri sunar. ‘’Anahtar teslim’’ ve ‘’paket’’ sözcükleri sizi korkutmasın!

1. Markanızın sektörüne ve hikayesine uygun, tamamen özgün ve modern e-ticaret sitenizi bizzat tasarlıyoruz.

2. Sunduğunuz ürünlerin kategorisi, yapısı ve hitap ettiğiniz kitleye göre özelleşmiş bir tasarım üslubu belirliyoruz. Ana sayfanızın, ürün sayfalarının, check-out alanının ve diğer tüm detayların kullanıcıyı satın almaya teşvik etmesini sağlıyoruz.

3. Kullanıcıların ürün inceleme sürecinden satın alma sürecine kadar hiçbir olumsuz deneyim yaşamadan web sitenizde gezinebilmesini amaçlıyoruz. Bu, hem marka prestijinizi arttıracak hem de dönüşüm oranlarınızı güçlendirecek.

4. Alanında uzman EdisMedya Web Yazılım ekibi ile paslaşıyor, web sitenizi her anlamda markanızın güçlü bir temsili haline getiriyoruz.

IS 140216 fiziksel magaza 01

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İçin Neden EdisMedya Web Tasarım?

Anlatacak çok şeyimiz var!

E-ticaret sitelerinin tasarımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarının tamamını yakından tanıyor, ‘’mükemmeli’’ amaçlıyoruz. EdisMedya Web Tasarım ekibi, bir e-ticaret sitesinde bulunmasını istediğiniz tüm fonksiyonları kullanımı kolay bir yönetici paneli dahilinde üretir. Bu sayede web sitenizi size teslim etmemizden sonra kimseye ihtiyaç duymadan yönetim süreçlerinizi organize edebilirsiniz.

Dönüşüm Hedefleriz

E-ticaret sitenizin açılış sayfası, kategorileriniz, ürünleriniz, kullanıcıyı satışa yönlendiren butonlarınız, kullanıcıdan e-bülten aboneliği için e-mail adresini istediğiniz küçük form alanları ve çok daha fazlası, mükemmel bir tasarıma sahip olmak zorunda.

Kullanıcının butonu mobil’de ve PC’de rahatça kullanabilmesi, form alanında herhangi bir tasarımsal problemle karşılaşmaması, ürünler arasında kolayca dolaşması, bir ürüne tıkladığında sayfada önerilen diğer ürünlere de rastlaması; diğer pek çok pazarlama amaçlı detayla birlikte dönüşüm oranlarınızı arttırır.

Dönüşüme katkısı olan tüm etmenleri adımız gibi biliyoruz! Bu etmenleri sizin hedef kitleniz için özelleşmiş şekilde e-ticaret sitenize uygulayacağız.

Yüzde Yüz Mobil Uyumlu (Responsive) E-Ticaret Siteleri Üretiriz

Yapılan araştırmalar, ABD’de kullanıcıların yaklaşık yüzde 25’inin; Asya ve Avrupa ülkelerinde ise yaklaşık yüzde 50’sinin internete yalnızca mobil cihaz aracılığı ile eriştiğini ortaya koydu.

E-ticaret sitenizi mobil uyumlu yapmamak, size çok şey kaybettirir.

E-ticaret sitesi tasarım hizmetlerimiz çerçevesinde ürettiğimiz her web sayfası yüzde yüz mobil uyumlu (responsive) olur. Kullanıcıların dokunmatik telefonlar aracılığı ile butonları ve ayrık alanları kolayca kullanabilmesini sağlamak için web tasarım uzmanlarımızla detaylı olarak çalışırız. Optimal dokunmatik alan mesafesinden tüm mobil cihazlara uyumlu dinamik görsel yerleşimlerine kadar her detayı önemseriz.

Mükemmel sonuçlar elde etmeniz için, e-ticaret sitenizin mobil uygulamasını da EdisMedya Web Tasarım ekibine emanet edin!
SEO’nun Gücünü E-Ticaret Sitesi Tasarım ve Kodlamasına Aktarıyoruz!

Arama motoru optimizasyonunun bir e-ticaret sitesinin tasarım ve kodlamasından istediği çok şey var. EdisMedya Web Tasarımın deneyimli ve alanında uzman ekibi bu işi iyi biliyor! Tüm Google gereksinimlerini karşılayan tema ve kodlama, web sitenizin performansını maksimiz eder.

● Sıkıştırılmamış ve yanlış formatta kullanılan dosyalar yok.

● Kullanılmayan ve kalabalık yaratan CSS, HTML, Javascript dosyaları yok.

● Kaynak kodda beyaz alanlar ve çalışmayan snippet’ler yok.

● Tek bir işlem için bile gereği olmadığı halde çağrılan onlarca HTML fonksiyonu yok.

Aktif, dinamik, hız odaklı, yüksek performanslı bir e-ticaret sitesi yazılımı hayal edin. Bu tür bir yazılım, arama motorlarında sıralama yükseltmenizi kolaylaştırırken kullanıcı deneyimini de maksimize etmenizi sağlayacak. Daha fazlasını hayal etmekten asla çekinmeyin! EdisMedya Web Tasarımın alanında uzman ekibi ile her şey mümkün!

Anahtar Teslim E-Ticaret Paketimizde Hangi Fonksiyonları Sunuyoruz?

Hayal edebileceğinizden fazlasını! E-ticaret sitenizi şekillendirirken talep ettiğiniz tüm fonksiyonları tek bir panelden yönetebileceksiniz.

1. Minimum sipariş paneli tanımlayın.

2. Toptan ve perakende satın alımlar için farklı fiyatlar oluşturun.

3. Ayrıntılı şekilde tek bir panelden stok takibi yapın ve ihtiyaçlarınızı otomatik bir sistem ile belirleyin.

4. Her bir ürün, her bir kategori için SEO skorlarınızı güçlendirecek içerik alanları elde edin.

5. Hızlıca ürünleri aramanızı, incelemenizi sağlayan butonlar ile daha kolay gezinme deneyimi yaşayın.

6. Ürünlerin her biri için UX’i güçlendirecek şekilde sınırsız sayıda görsel yükleyin, kullanıcıların satın alma deneyimini mükemmelleştirin.

7. Hızlı satın almak ve ürünü sepete eklemek için iki farklı buton oluşturun. Kullanıcıların satın alma ile ürünü inceleme süreçleri arasındaki adımları kaldırın.

8. Daha çok kategori, daha çok ürün ekleyin. Sınırları kaldırın.

9. Ürün kategorilendirme süreçlerinde daha fazla alt seçenek belirleyin. Desenlere, bedenlere, renklere, boylara ya da kumaşlara göre detaylı filtrelemeler kullanın. Bu sayede kullanıcıların ürün aramalarında onlara nokta atışı sonuç sunun.

Yukarıdaki tüm işlevleri -ve çok daha fazlasını panelinizden erişilebilir hale getiriyoruz. E-ticaret tasarım ve yazılım hizmetleri almak için merkez ofisimizde sizi bir kahve içmeye bekliyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda projeniz için özelleşmiş farklı paketler de yaratabiliriz.

Diğer Hizmetler

Yardım İster Misiniz?
Hemen Arayın!

+90 506 976 10 29

Son Yazılar

EdisMedya

Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret sitesi tasarımlarında sizi web tasarım uzmanları ve dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle karşılıyoruz. Elbette e-ticaret sitesi tasarlıyoruz! Üstelik mobil uyumlu (responsive), kullanıcı deneyimi (odaklı), arama motorlarının bir tasarımdan beklediği tüm gereklilikleri karşılayacak (SEO) çalışmalar üretiyoruz. Bir e-ticaret sitesi satış/dönüşüm odaklı görünümü, kolay yönetilebilen paneli ile her zaman profesyonel görünmeli. Bu profesyonel görünümü ise ancak profesyonel bir ekip üretebilir!

Tabi ki! Profesyonel yazılımcılarımızla tasarımlarınızı çalışan, işlevsel alanlar haline getirecek güçlü kodlama süreçlerini yönetiyoruz. Dilerseniz bize hayalinizdeki e-ticaret sitesini anlatın, dilerseniz anahtar teslim e-ticaret paketimizi inceleyin. Sektörünüze, ürün tipinize ve kullanıcı kitlenize göre özelleşmiş alanları ile dönüşüm hedefleyen bir e-ticaret sitesine sahip olun.

Güçlü bir e-ticaret sitesi, yönetilebilir fonksiyonlar gerektirir. Sunduğumuz anahtar teslim e-ticaret paketinin yönetim panelinde de tam olarak bunu sunuyoruz: minimum sipariş bedeli tanımlanan, sınırsız görsel ekleme seçeneği olan, ürünleri bulmanızı ve incelemenizi kolaylaştıran, ürün kategorilendirme seçeneklerini geliştiren bir panel. Hemen bizimle iletişime geçin, üretim sürecine başlayalım!

Her zaman! Katkıda bulunduğumuz tüm projelerin başarıya ulaşma serüvenlerinde yanındayız. Aldığınız hizmetle ilgili bir soru ya da sorununuz olduğunda uzmanlarımızla iletişime geçin. Size en kısa sürede yanıt vererek probleminizi çözmeye hazırız!

Elbette! Marka prestijiniz, sunduğunuz hizmetlerin özgün ve işlevsel ile yakından ilişkilidir. E-ticaret hizmet paketimiz çerçevesinde tasarlanacak, kodlanacak ve hizmete açılacak olan web siteniz sadece size özel olacak. Dönüşüm odaklı, SEO uyumlu, UX temelli bir web sitesinin satışlarınızı katlayacağına eminiz.

Verdiğimiz hizmetleri en hızlı şekilde teslim etmeyi önemsiyoruz. Özellikle dijital pazara bir gün daha geç kalmadan giriş yapabilmek ve pazarlama çalışmalarına başlamak her marka için çok değerli. Bu yüzden elinden geldiğinin fazlası için çabalayan profesyonel ve kalabalık bir ekibimiz var. Hemen bize ulaşın, projenizin detaylarını konuşalım ve bir teslim tarihi belirleyelim.

Fiziksel mağazanızı bir e-ticaret sitesine dönüştürerek daha geniş bir kitleye geleneksel mağazacılık giderleri gerekmeden ulaşın. Yeni dünyanın dijital dönüşümüne e-ticaret sitesi ile katılmak, size ve markanıza güçlü bir kaynak sağlayabilir.