Hizmetlerimiz

EdisMedya; web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı, yayıncılık, SMM panel ve influencer işbirliği hizmetleri konusunda uzman kadrosuyla size tam ajans hizmeti vermektedir.

Web Tasarım

Markanızın dijital dünyadaki profilini güçlendirin. Profesyonel, fonksiyonel ve her zaman çarpıcı sayfalar. Dinamik ve interaktif kullanıcı alanları.

Web Yazılım

Dijital kimliğinizi kodluyoruz! Markanız, işletmeniz ya da projeniz için kullanıma hazır fonksiyonel yazılım projelerini bizimle paylaşın. Üretmeyi seviyoruz!

E-Ticaret

Son kullanıcı odaklı ve fonksiyonel e-ticaret siteleri üretiyoruz! Sizin için kurduğumuz hızlı alt yapıyla daha güçlü ve hedef odaklı süreç mümkün.

Grafik Tasarım

Sesinizi gürleştirirken yaratıcılığımızı konuştururuz! İlter Grafik Tasarım ekibiyle logosundan e-bültenlerine kadar markanızı yeniden yaratın.

SEO Danışmanlığı

Klişelerden kaçının! Markanızı doğrudan başarıya ulaştıracak organik, güçlü ve güncel çalışmalarla görünürlüğünüzü arttırıyoruz. Daha fazlası için.

Mobil Uygulama

Sosyal medya hesaplarınız, broşürleriniz ve e-bültenleriniz için profesyonel görünümler. Kitlenizi etkileyin, gücünüzü arttırın!

Influencer İşbirliği

Sosyal medya mecralarında çok sayıda takipçisi bulunan internet Fenomenlerini Markalarla buluşturuyoruz!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Dijital pazarda, firmanızı zirveye daha hızlı ve emin adımlarla taşıyoruz. Size düşen firmanızın yükselişini izlemek!

Yayıncılık

Fenomen Olmaya Hazır Mısın? O Halde Ne Duruyorsun? Hemen Kayıt Ol ve Fenomenlik Yolunda İlk Adımı At!

SMM Panel

Farklı sosyal medya platformlarında yer alan hesaplarınızı kolayca kontrol etmenizi ve kitlenizi daha hızlı bir şekilde büyütmenizi sağlıyoruz!

Foto Stüdyo

Özel günlerinizi, yeni işyerinizin ilk gün heyecanını, mesleğinizdeki ilk iş günü tecrübesizliğinizi, katalog ve ürün çekimleri gibi birçok anınızı ölümsüzleştiriyoruz !