Gökhan ÖNER

Gökhan ÖNER Kimdir ?

1986 İstanbul Fatih doğumlu olup aslen Malatyalıdır.1.90 boyunda 90kilodur. Çocukluğu Fatih Karagümrük mahallesinde geçmiş olup evli ve 2 çocuk babasıdır. İşletme bölümünü bitirdikten sonra Kazancı Holding bünyesinde finansman olarak iş hayatına başlamıştır. Ancak ağır basan oyunculuk sevdasının peşinden gitmeye karar vermiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezinden oyunculuk eğitimi almıştır.

Bunun yanında at biniciliği ve kılıç sporları eğitimi de almıştır. Uzun bir süre dövüş sporları ile ilgilenmiş aktif olarak da spor hayatına devam etmiştir.Yurt içi ve yurtdışında bir çok projeye imza atmıştır. Suudi Arabistan KFC reklamı ile başlayan serüveni Dubai, Katar ve Romanya’da reklam filmleri ile devam etmiştir. Yurt içinde bir çok dönem dizilerinde ve belgesellerde yer almıştır. Dönüm noktası çekimleri Macaristan da yapılan Rise Of The Raven HUNYADİ dizi projesi ile olmuştur.

Tüm bunların yanında yerel spor klübü Çantaköyspor yönetimine girmiş basın sözcülüğü yapmaya başlamıştır. Aktif olarak oyunculuk hayatı devam etmekte ve gelen projeleri değerlendirmektedir. Rol seçiminde en önemli kuralı karakteri benimsemesi ve kendini karaktere ait görmesidir.

WhatsApp Gorsel 2023 12 10 saat 00.36.58 b02f0e29
TECRÜBELER
 

Rise Of The Raven Hunyadi \ Zaganos Paşa 

Karanlık Miras TRT BELGESEL \ Tarık Bin Ziyad 

Barbaroslar Sultanın Fermanı \ Divitdar Şükrü 

Yardımcı Oyuncu Dizisi Tabii \ Tekfur Pedro 
 
Alparslan Büyük Selçuklu \ Büst Saray Hacip 
 
Hacı Bayram-ı Veli \ Stefan Yaver 
 
KFC Arabia Reklam (Ana Cast) 
 
Suudi Arabistan Tema Park Reklam (Ana Cast) 
 
Dubai Eti Salad Reklam (Ana Cast) 
 
Romanya Mesopotamia Reklam (Ana Cast) 
 
Arabistan Gamer8 Turnuva Reklam (Ana Cast)